MTI-Furninova POLSKA jest polsko-szwedzką spółką produkującą wysokiej jakości meble tapicerowane. Projektując nasze meble pamiętamy, że muszą łączyć w sobie wygodę, niebanalny wygląd i bezpieczeństwo użytkowania. Każdy produkt, który wprowadzamy do oferty najpierw testujemy sami, bez kompromisów odrzucając te, które nie spełniają naszych wymagań. Od 18 lat nasze produkty trafiają do szerokiego grona odbiorców na całym świecie. W tym czasie zdobyły uznanie ze względu na niepowtarzalne wzornictwo i starannie dobieraną kolekcję tkanin.

Jakość, wygląd i ergonomia naszych produktów w dużej mierze zależą od filozofii, która nam przyświeca. Dzięki niej rzetelność i solidność to nie tylko pusty slogan ani nic nie znaczące słowa, to wizytówka każdego z nas. Ale mamy też silne alter ego. Nasze drugie ja to młodzieńcza ciekawość, niepokorność i nonkonformizm. To dzięki temu możemy ciągle zaskakiwać, rozwijać się i być o krok do przodu.

 

 
SOFY
 
 
 
 
 
Blues
 
 
 
Stanley
 
 
 
 
Pluto
 
 
 
 
 
Vesta Bed
 
 
 
 
 

Dlaczego mti-furninova?

imgNieodłącznym walorem naszych produktów jest wysoka jakość skór, nowoczesnych tkanin i litego drewna. Atrakcyjne wzornictwo mebli łączymy z funkcjonalnością i niezawodnością w użytkowaniu.

imgPołączenie walorów estetycznych i użytkowych z wysoką jakością pozwala na wyjątkowe aranżacje Twoich wnętrz.

imgPielęgnujemy naszą pasję tworzenia eleganckich i jednocześnie ergonomicznych mebli, dbamy o wysoką jakość wyrobów, która została poparta wieloma certyfikatami ISO. 

 SF STOLPRODEX Marcin Grzempa 87-100 Toruń ul. Lelewela 33; tel. 516 038 219
SF STOLPRODEX Bydgoszcz ul. Fordońska 40 (Galeria ARKADA); tel. 509 228 199
Copyright (C) 2009 STOLPRODEX - meble bydgoszcz, meble toruń. Wszelkie prawa zastrzeżone.