HATILLO
 
Hatillo to niezwykle intrygująca, zaskakująca kreatywnością śmiałego designu kolekcja. Niespotykany dotychczas motyw ryfli na szufladach oraz aplikacje barwionych frezowań dają bryłom wyjątkowy charakter. To oferta dla osób ceniących oryginalność estetycznych rozwiązań oraz poszukujących ekskluzywnych i wysmakowanych mebli.
 
Hatillo
 
 
 
GRANNA CLASSIC
 
Granna Classic to redefinicja piękna opierającego się na lekkości i prostocie neomodernistycznego wzoru
oraz trwałości i naturalnym pięknie dębu
 
Granna Classic
 
ZOBACZ WSZYSTKIE ELEMENTY KOLEKCJI
 
 
GRANNA NATURA
 
Jest to połączenie tego co najlepsze w kolekcji Granna - doskonałości stolarskiego kunsztu oraz piękna surowego, odpowiednio impregnowanego dębu,którego nieregularne elementy zastosowano w środkowej części frontów.
 
 
 
 
MALAREN
 
Malaren to innowacyjna kolekcja mebli dębowych, której lekkość formy przełamuje motyw głęboko drążonego drewna, dającego wrażenie solidności bryły. Do kolekcji tej udostępniamy dodatkowo wykończenie olejowane. W meblach tych zastosowano znane już z innych kolekcji ZAKOR szklane półki, podświetlane diodami LED.
 
Malaren
 
ZOBACZ WSZYSTKIE ELEMENTY KOLEKCJI
 
 
OREBROO
 
Prezentujemy awangardową kolekcję falującego dębu. Nowoczesna linia brył idealnie komponuje się z falujacą powierzchnią frontów, jednocześnie naturalny kolor dębu kontrastuje z ciemnymi ramkami szkła dając całościowo niesamowity efekt. Szklane półki są podświetlane listwami LED. Musisz te meble zobaczyć i dotknąć!
 
Orebroo
 
 
 
NEBROO
 
Nebroo to kolekcja nawiązująca do stylu modernistycznego, czyli podporządkowanego przede wszystkim funkcjonalności z wyłączeniem elementów stylizujących. Efekt modernistyczny osiągnięty został głównie prostą formą mebli, ale także detalami przez połączenie przecieranego drewna dębowego z delikatnością uchwytów, sprawiających wrażenie wbitego klina.   
 
Nebroo
 
ZOBACZ WSZYSTKIE ELEMENTY KOLEKCJI  
 
 
TORNOO
 
Kolekcja Tornoo wyróżnia się przede wszystkim dużymi i głębokimi ryflowaniami na frontach brył oraz połączeniem piękna naturalnego dębu z wybarwieniem satynowym. Kontrast ten przesądza o uroku tej nowoczesnej kolekcji.
 
Tornoo
 
ZOBACZ WSZYSTKIE ELEMENTY KOLEKCJI 
 
 
PORVOO
 
Porvoo to wysokiej jakości kolekcja mebli, wykonanych z połączenia litego drewna dębowego oraz wyselekcjonowanej okleiny dębowej. To kolekcja, która w niepowtarzalny sposób ukazuje strukturę drewna oraz jego naturalne piękno. Z tej kolekcji wyodrębniliśmy wersję ekskluzywną z selekcjonowanego naturalnego dębu na frontach oraz koloru wenge po bokach brył. Ponadto wersja Porvoo Exclusive posiada rozwinięty system oświetlenia LED oraz nóżki z nakładkami ze stali szlifowanej. 
 
Porvoo
 
ZOBACZ WSZYSTKIE ELEMENTY KOLEKCJI
  
 
ESPOO
 
Espoo to nowoczesna kolekcja mebli ryflowanych. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej techniki obróbki drewna, meble te wyróżniają się nietypową strukturą oraz awangardowym wyglądem. Z tej kolekcji wyodrębniliśmy wersję ekskluzywną z selekcjonowanego naturalnego dębu na frontach oraz koloru wenge po bokach brył.
 
Espoo
 
ZOBACZ WSZYSTKIE ELEMENTY KOLEKCJI  
 
 
MAMUT
 
Mamut to wyjątkowa, nowoczesna kolekcja, która nie tylko nazwą, ale także masywną i prostą stylistyką ukazuje piękno, siłę i niezniszczalność dębu.
 
Mamut
 
ZOBACZ WSZYSTKIE ELEMENTY KOLEKCJI   
 
 
MONACO
 
Monaco to kolekcja klasyczna, która sprawi, że każde wnętrze zamieni się w małe królestwo, gdzie przez lata będzie panować elegancja i harmonia. Meble idealne na urządzenie gabinetu bądź kancelarii. Dostępna jest także wersja w wykończeniu białym.
 
Monaco
 
ZOBACZ WSZYSTKIE ELEMENTY KOLEKCJI  
 
 
WINDSOR
 
Windsor to stylizowana kolekcja klasyczna, która w szczególny sposób nawiazuje do stylu angielskiego. Ażurowe elementy nadają unikalny charakter tej kolekcji.
 
Windsor
 
ZOBACZ WSZYSTKIE ELEMENTY KOLEKCJI   
 
 


SF STOLPRODEX Marcin Grzempa 87-100 Toruń ul. Lelewela 33; tel. 516 038 219
SF STOLPRODEX Bydgoszcz ul. Fordońska 40 (Galeria ARKADA); tel. 509 228 199
Copyright (C) 2009 STOLPRODEX - meble bydgoszcz, meble toruń. Wszelkie prawa zastrzeżone.